Rejestracja online

Umów wizytę Odwołaj wizytę
 • Komunikat
  LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ! PROFILAKTYKA RAKA JELITA GRUBEGO.

Poradnia gastroenterologiczna

W naszej poradni diagnozujemy schorzenia układu pokarmowego, tzn. przełyku, żołądka, jelit, odbytu i gruczołów trawiennych (wątroba, trzustka) oraz dróg żółciowych.

W zakresie kompetencji lekarza gastroenterologa znajduje się leczenie szerokiego wachlarza chorób całego układu pokarmowego, w tym między innymi:

 • w zakresie chorób przełyku – reflux żołądkowo-przełykowy (zarzucanie treści żołądkowej do przełyku), zgaga, trudności w przełykaniu, różnego rodzaju bóle w przełyku;
 • w zakresie chorób żołądka i dwunastnicy – dyspepsja, zapalenia błony śluzowej, wrzody, krwawienia z przewodu pokarmowego, uszkodzenia polekowe, zakażenie Helicobacter pylorii;
 • w zakresie chorób jelit i odbytu – zapalenia, krwawienia, wzdęcia, wszelkiego rodzaju bóle brzucha, zaparcia, biegunki.

Lekarze gastroenterolodzy zajmują się także leczeniem wszelkiego rodzaju zaburzeń wchłaniania, niedoborem wagi ciała czy niedokrwistości.

Podczas wizyty lekarz może skierować pacjenta do pracowni endoskopowej, w której wykonywane są zabiegi diagnostyczno-lecznicze, polegające na badaniu wnętrza ciała ludzkiego przy wykorzystaniu endoskopów (aparatów umożliwiających obrazowanie wnętrza ludzkiego ciała przy pomocy wprowadzonych przez naturalne otwory ciała, takie jak usta czy odbyt, specjalnych cienkich i giętkich przewodów wyposażonych w kamerę wideo).

W naszej poradni gastroenterologicznej mogą leczyć się zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci!

Cennik

Konsultacja telefoniczna 80.00 zł
Porada recepturowa 30.00 zł
Wizyta gastroenterologiczna 130.00 zł

Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. x

Lekarze

 • Magdalena Kaczmarek-Talkowska

  Lekarz, spec. chorób dziecięcych, spec. gastroenterolog

  Poradnie:

  Gastroenterologiczna

  Godziny przyjęć:

  Poniedziałek: 07:30-20:15, Wtorek: 07:30-14:45, Środa: 11:45-20:15, Czwartek: 07:30-14:45, Piątek: 07:30-15:15
 • Tomasz Bąkowski

  Lekarz specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii

  Poradnie:

  Gastroenterologiczna

  Godziny przyjęć:

  Już od stycznia 2017 roku. Poniedziałki, środy i piątki: 8.00-14.30, wtorki i czwartki 15.00-19.00. Dodatkowo w Gabinecie USG we wtorki i czwartki 11.00-14.15

  Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (1996-2002). W 2004 wyjechał do Niemiec, gdzie przez 12 lat pracował jako lekarz w Marienkrankenhaus Wickede  i Klinikum Arnsberg (Nadrenia-Westfalia) zdobywając doświadczenie i uzyskując specjalizację z chorób wewnętrznych i z gastroenterologii. Zajmuje się leczeniem chorób z szerokiego kręgu medycyny wewnętrznej z naciskiem na choroby przewodu pokarmowego, wątroby i trzustki wykonując badania gastroskopowe, kolonoskopowe i usg jamy brzusznej, tarczycy i naczyń. 

Zobacz także

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24