Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

,,Ten, kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł”- Leonardo da Vinci

Nasza psychika wpływa na nasze ciało, a ciało na naszą psychikę to warto na chwilę się zatrzymać i zastanowić, jak dbamy o własne zdrowie psychiczne i co możemy zrobić, w codziennym życiu, aby zatroszczyć się o swoją psychikę.

Pamiętamy psychika jest ważna. Tak samo jak ważna jak zdrowie fizyczne. Nie ma jednego bez drugiego.

Może z okazji Dnia Zdrowia Psychicznego porozmawiasz ze sobą szczerze i otwarcie?

Zachęcamy do wysłuchania podcastu #zdrowegłowy: Link

• Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
  • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
  • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt