NOWY PARKING W PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ MATOPAT JUŻ OTWARTY!

Szanowni Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że od czwartku - 15.07.2021 pacjenci Przychodni i Szpitala Specjalistycznego Matopat mogą korzystać z nowo otwartego parkingu.

Wjazd na parking możliwy jest od ul. Szosa Chełmińska między budynkiem Domu Pomocy Społecznej, ul. Szosa Chełmińska 220 a budynkiem Zespołu Szkół Muzycznych, ul. Szosa Chełmińska 224/226.

Nowe miejsca postojowe znajdują się przy nowym budynku Przychodni Specjalistycznej Matopat. Parking wyposażony jest w stanowiska dedykowane rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Jednocześnie nadal możliwy jest wjazd na obecny parking przy budynku Szpitala Specjalistycznego Matopat od ul. Storczykowej.