REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

NOWY PARKING W PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ MATOPAT JUŻ OTWARTY!

Szanowni Pacjenci, 

uprzejmie informujemy, że od czwartku - 15.07.2021 pacjenci Przychodni i Szpitala Specjalistycznego Matopat mogą korzystać z nowo otwartego parkingu.

Wjazd na parking możliwy jest od ul. Szosa Chełmińska między budynkiem Domu Pomocy Społecznej, ul. Szosa Chełmińska 220 a budynkiem Zespołu Szkół Muzycznych, ul. Szosa Chełmińska 224/226.

Nowe miejsca postojowe znajdują się przy nowym budynku Przychodni Specjalistycznej Matopat. Parking wyposażony jest w stanowiska dedykowane rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. 

Jednocześnie nadal możliwy jest wjazd na obecny parking przy budynku Szpitala Specjalistycznego Matopat od ul. Storczykowej.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24