REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

SZPITAL BEZ BÓLU

Polskie Towarzystwo Badania Bólu oraz Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne zainicjowały program „Szpital bez bólu”, który polega na nadawaniu certyfikatu „Szpital bez bólu” placówkom, które spełnią określone kryteria i przez to przyczynią się do podniesienia jakości uśmierzania bólu pooperacyjnego w polskich szpitalach.

 Szpital Specjalistyczny Matopat chcąc zapewnić swoim pacjentom komfort bezbólowego powrotu do zdrowia po zabiegach operacyjnych wprowadził wszystkie rekomendacje i wymagania programu „Szpital bez bólu” do standardowego postępowania.

 Wszyscy nasi pacjenci są znieczulani w sposób możliwie najlepszy dla nich, dobrany do stanu zdrowia pacjenta i zaplanowanego zabiegu operacyjnego. Następnie w trakcie operacji i zaraz po jej zakończeniu, jak i podczas całego pobytu w naszym szpitalu monitorujemy poziom odczuwanego bólu i dostosowujemy do niego sposoby leczenia przeciwbólowego.

 Organizatorzy projektu kolejny raz zweryfikowali nasze postępowanie przeciwbólowe i potwierdzili prawidłowość prowadzenia leczenia przeciwbólowego w naszej placówce w wyniku czego otrzymaliśmy certyfikat „Szpital bez bólu” na następne 3 lata, tj.: do września 2024 roku.

Wszystkie nasze działania związane z uzyskaniem certyfikatu „Szpital bez bólu” wdrożyliśmy po to, aby nasi pacjenci byli pewni, że nie zależnie o d rodzaju operacji jakiej się u nas poddają, po jej zakończeniu  NIE BĘDZIE BOLAŁO!!!

 Więcej o całej inicjatywie można przeczytać na stronie organizatorów http://szpitalbezbolu.pl/

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24

Portal pacjenta

  • Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
  • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
  • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta