REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Neurochirurgia

Specjalizujemy się w małoinwazyjnym, operacyjnym leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa o różnej etiologii.

Oferujemy pełnoprofilową chirurgię schorzeń zwyrodnieniowych kręgosłupa o charakterze dyskopatii i spondylozy z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych, implantów dynamicznych i przezskórnej stabilizacji kręgosłupa.

Specjalizujemy się również w leczeniu złamań osteoporotycznych kręgosłupa z wykorzystaniem przezskórnych zabiegów kifoplastyki balonowej i wertebroplastyki.

Zabiegi

 • Konsultacja neurochirurgiczna_ dr n. med Marcin Tafelski

Cennik

Konsultacja neurochirurgiczna_ dr n. med Marcin Tafelski 250.00 zł

Doba pobytowa (hotelowa-dotyczy pobytów niezabiegowych lub wykonanych na życzenie chorego) kosztuje 400,00zł.

CENY ZABIEGÓW OPERACYJNYCH OBEJMUJĄ:
- zabieg operacyjny,
- standartowy czas pobytu po danym zabiegu,
- badania diagnostyczne wykonane podczas pobytu w szpitalu.

CENY ZABIEGÓW OPERACYJNYCH NIE OBEJMUJĄ:
- wizyt lekarskich przed i po zabiegu,
- badań diagnostycznych przed pobytem i po wyjściu ze szpitala,
- zmian opatrunków oraz zdjęcia szwów po wyjściu ze szpitala

UWAGA!!! Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.

Lekarze

 • Sebastian Grzyb

  Sebastian Grzyb

  dr n. med. specjalista neurochirurg

  Oddziały:

  Neurochirurgia

  Absolwent Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Od 2010 roku pracuje w Klinice Neurochirurgii, Neurotraumatologii i Neurochirurgii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy, gdzie zdobył doświadczenie w leczeniu operacyjnym z zakresu chirurgii kręgosłupa oraz mózgowia oraz uzyskał tytuł specjalisty w zakresie neurochirurgii. Na co dzień zajmuje się leczeniem chorób kręgosłupa, guzów mózgu, chorób naczyniowych mózgu, zespołów uciskowych nerwów obwodowych (zespoły cieśni). Współpracuje także ze Specjalistycznym Szpitalem Miejskim w Toruniu oraz Szpitalem Wielospecjalistycznym w Inowrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa. W 2019 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

 • Marcin Tafelski

  dr n. med. specjalista neurochirurg

  Oddziały:

  Neurochirurgia
  Od ponad 20 lat zajmuje się neurochirurgią, w szczególności nowoczesną chirurgią kręgosłupa.

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w Klinice Neurochirurgii ówczesnej Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Następnie pracował również w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Poznaniu, na Oddziale Neurochirurgii Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu
  W ostatnich latach wykonywał nowoczesne zabiegi chirurgii kręgosłupa w dwóch toruńskich placówkach: Szpital Specjalistyczny Matopat oraz CitoCare Szpital Lecznic Citomed.

  W 2006 obronił pracę doktorską i uzyskał tytuł specjalisty w zakresie neurochirurgii.

  W 2012 roku jako pierwszy lekarz w Polsce przeprowadził operację z wykorzystaniem systemu endoskopowego TESSYS firmy Joimax.
  W 2014 roku podczas operacji endoskopowych zaczął stosować system Spine View.
  Od 2018 roku stosuje podczas operacji najbardziej innowacyjny system Wolf Verbis, który oferuje bardzo szybką rekonwalescencje pozabiegową.

  Regularnie podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych w Europie i Stanach Zjednoczonych, uczestniczył w ponad 30 międzynarodowych szkoleniach w zakresie nowoczesnej chirurgii kręgosłupa.
  Pomimo dokonującego się w trakcie zawodowej kariery postępu w zakresie coraz mniej inwazyjnych technik operacyjnych oraz posiadanych kwalifikacji zawsze pozostaje zwolennikiem wykorzystania możliwości leczenia zachowawczego, które w polskiej medycynie wciąż jest niedoceniane.
  Wiodące hobby to wędkarstwo, pierwszą rybę złowił w wieku 4 lat. Łowi praktycznie wszystkimi metodami zarówno w Polsce jak i podczas egzotycznych wypraw wędkarskich.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24