REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Harmonogram pracy

Alergologia
Justyna Kaczmarek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:40-19:00

Anna Nowosad
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

14:00-18:00

08:30-12:00

Anestezjologia
Stanisław Leks
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Czwartek 14:00-15:00 - 16:00-17:00 - 18:00-19:00
Krzysztof Romatowski
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Wtorek 9:00-10:00; 11:00-12:00; 13:00-14:30
Władysław Sinica
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

10:00-13:00

14:00-14:45

Tadeusz Piekarz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

09:00-11:00

13:00-15:00

Chirurgia
Krzysztof Szachta
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
WT 9:00-10:30 ; ŚR. 9:00-10:30 11:00-12:30 13:00-14:30 ; PT 8:30-9:30
Maciej Jaworski
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-18:00

Tomasz Kaczmarek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:30-19:00

Choroby zakaźne
Izabela Winczakiewicz-Rachowska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-17:30

Dermatologia
Katarzyna Butkiewicz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

09:00-14:00

09:00-13:00

15:00-19:00

09:00-14:00

15:30-18:30

10:00-13:30

09:00-14:00

Elżbieta Skwarek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

16:00-19:00

Ewa Zmudzińska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-19:00

Diabetologia
Izabela Górska-Jurgielska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-11:00

11:30-17:30

08:00-11:00

11:30-14:00

10:00-12:00

12:30-16:00

08:00-11:00

11:30-18:00

08:00-11:00

11:30-14:00

Lucyna Sobiło-Pawlik
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-16:30

15:00-16:40

Dietetyk
Endokrynolog
Edyta Licznerska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:20-14:20

11:40-16:00

08:20-14:20

Gastroenterologia
Magdalena Kaczmarek-Talkowska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

07:30-20:15

07:30-14:45

11:45-20:15

07:30-14:45

07:30-15:15

Tomasz Bąkowski
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-14:30

15:00-19:00

07:30-14:00

15:00-19:00

08:00-14:30

Już od stycznia 2017 roku. Poniedziałki, środy i piątki: 8.00-14.30, wtorki i czwartki 15.00-19.00. Dodatkowo w Gabinecie USG we wtorki i czwartki 11.00-14.15
Ginekologia
Izabela Dziekońska-Marciniak
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:40-19:00

Janusz Stankiewicz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-10:30

15:00-19:00

13:00-19:00

08:00-12:00

14:00-19:00

08:00-13:00

Michał Szymański
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

11:00-16:40

13:20-19:00

08:00-14:00

08:00-14:00

Piotr Wojtynek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-19:00

08:00-12:00

12:00-18:00

08:00-13:00

08:00-17:00

Krzysztof Żołnieżewicz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

13:30-19:00

Martyna Stankiewicz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Godziny przyjęć do ustalenia w recepcji
Higienistka stomatologiczna
Agnieszka Banaszek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Zabiegi higieniczne możliwe we wtorki w godzinach do ustalenia.
Interna
Janusz Bąk
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-14:00

08:00-14:00

14:40-19:20

08:00-14:40

08:00-14:00

14:40-19:20

08:00-14:40

Izabela Górska-Jurgielska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-11:00

11:30-17:30

08:00-11:00

11:30-14:00

10:00-12:00

12:30-16:00

08:00-11:00

11:30-18:00

08:00-11:00

11:30-14:00

Piotr Kowalczyk
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

09:20-11:40

09:20-11:40

14:20-16:00

09:20-11:40

14:20-16:00

09:20-11:40

Małgorzata Siekierska-Romanowska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:40-18:40

15:40-18:40

Elena Kirsz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

16:00-18:00

16:00-18:00

Marta Dobieszewska-Bąkowska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-13:00

09:00-14:00

Kardiologia
Janusz Bąk
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-14:00

08:00-14:00

14:40-19:20

08:00-14:40

08:00-14:00

14:40-19:20

08:00-14:40

Monika Jeżewska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-13:00

15:00-19:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

Zbigniew Jurczyk
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

17:00-19:00

Mirosław Marciniak
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

16:00-19:40

Anna Raczyńska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:40-19:00

Paweł Starczewski
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

16:00-20:00

Małgorzata Troszczyńska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-20:00

Janusz Czarnecki
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:30-18:00

15:30-18:00

Laryngologia
Krystyna Trafna
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-17:30

15:00-17:30

09:00-12:00

Medycyna Pracy
Nefrologia
Roman Stankiewicz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:15-19:00

Neurochirurgia
Sebastian Grzyb
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-19:00

Neurologia
Izabela Misiak-Boike
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-18:20

15:00-18:20

Magdalena Paprzycka
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

14:00-18:00

14:00-16:00

Justyna Siejka-Kostyra
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

09:00-12:00

Wojciech Guenter
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

17:00-19:00

Okulistyka
Iwona Kujach-Gosk
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:30-14:30

08:30-13:40

08:30-13:40

08:30-13:00

Marzenna Brożek-Pestka
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:20-14:30

12:00-15:00

08:20-15:00

08:20-15:00

08:20-15:00

Aleksandra Trzeciak
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

09:00-12:40

12:00-19:00

Magdalena Grzymowicz-Leciak
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

16:00-18:40

Aleksandra Jaworska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-18:00

15:00-18:00

09:00-14:00

Anna Wybudowska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

09:40-15:40

12:40-18:40

10:00-15:20

12:40-18:40

Andrzej Mierzejewski
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-12:00

08:00-14:00

12:00-18:00

Aleksandra Ciżewska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Dostępne w recepcji
Marta Górecka
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

16:00-19:00

08:00-16:00

08:00-16:00

Onkologia
Justyna Wietrzyńska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Godziny przyjęć do ustalenia w recepcji
Ortopedia
Tomasz Buczkowski
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

17:00-20:00

16:00-19:00

Piotr Pawłowski
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:30-12:40

11:30-13:40

08:15-11:40

08:30-12:00

15:30-16:45

12:30-13:00

Mariusz Śniegowski
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

16:00-20:00

08:00-11:00

08:00-14:00

12:00-14:00

Romuald Wolański
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

10:00-14:00

Psychiatria
Artur Kiełpiński
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:40-19:00

15:40-19:00

Psychologia
Lidia Chylewska-Barakat
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-20:00

Psychologia dziecięca
Lidia Chylewska-Barakat
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-20:00

Pulmunologia
Anna Nowosad
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

14:00-18:00

08:30-12:00

Radiologia
Anna Guz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

15:00-18:00

Joanna Polak
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

13:10-15:30

Paweł Starczewski
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

16:00-20:00

Marta Mucha-Zielińska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
do ustalenia w recepcji
Rehabilitacja
Marek Bober
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:00-21:00

09:00-14:00

08:00-21:00

09:00-14:00

08:00-21:00

Poniedziałek, środa,piątek 8:00-21:00 Wtorek, czwartek 09:00-14:00 Sobota 10:00-15:00 istnieje możliwość zapisania się na inne godziny ustalone bezpośrednio z fizjoterapeutą
Reumatologia
Anna Szachta
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Godziny przyjęć do ustalenia w recepcji
Danuta Wolańska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

08:30-12:30

Stomatologia
Dorota Muraszko-Buczkowska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Pani dr Dorota Muraszko-Buczkowska nie przyjmuje pacjentów do odwołania.
Krystyna Pilecka-Trawińska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

10:00-18:00

Estera Sawicka
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

10:00-18:00

10:00-18:00

Urologia
Stanisław Kęsy
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

14:00-20:00

15:00-20:00

Grzegorz Nowak
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

09:00-13:00

09:00-13:00

Pobierz plik Excela

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24