REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Diagnostyka i leczenie niepłodności

W ramach poszerzania naszej oferty w zakresie diagnostyki i leczenia różnych problemów zdrowotnych od czerwca 2015 w poradni Położniczo- Ginekologicznej wykonujemy sonohysterosalpingografię.

Jest to badanie drożności jajowodów pod kontrolą obrazu ultrasonograficznego (USG). Polega na wprowadzeniu przez szyjkę do jamy macicy cienkiego cewnika i podaniu przez cewnik za pomocą strzykawki specjalnego preparatu widocznego w obrazie USG. W sytuacji gdy jajowody są drożne na monitorze ultrasonografu można zaobserwować przepływ podanego środka przez jajowody i jego wypływ do jamy otrzewnej.

Badanie takie może zastąpić dotychczas wykonywaną w diagnostyce niepłodności tradycyjną hysterosalpingografię z wykorzystaniem promieni rentgenowskich. Nie wymaga narażenia pacjentek na promieniowanie RTG, nie jest także związane z ryzykiem ciężkich reakcji alergicznych, które mogą zdarzyć się w trakcie podawania środków cieniujących przy badaniach radiologicznych.

Inne istotne zalety to krótki czas badania i możliwość jego wykonania w warunkach ambulatoryjnych.
W zakresie leczenia niepłodności i technik wspomaganego rozrodu podjęliśmy współpracę ze Specjalistycznym Ośrodkiem Leczenia Niepłodności GRAVIDA w Płocku:  www.gravida.com.pl
Szczegółowe informacje w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności  można uzyskać w naszej poradni Położniczo- Ginekologicznej.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24

Portal pacjenta

  • Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
  • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
  • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta