REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Kwiecień-Toruński Miesiąc Walki z Rakiem

Szanowny Pacjencie,

Uprzejmie informujemy, że Szpital Specjalistyczny Matopat bierze udział w Kampanii  organizowanej przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Torunia pt. Kwiecień-Toruński Miesiąc Walki z Rakiem.

 Jest nam niezmiernie miło zaoferować Państwu bezpłatne świadczenia medyczne, które swoim zakresem obejmą:


- 200 badań morfologii krwi - badanie w celu profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób rozrostowych krwi (białaczki)  wraz z  konsultacją specjalisty chorób wewnętrznych dla pacjentów, których wyniki są nieprawidłowe.
- 60 konsultacji specjalistów dermatologów - ocena znamion i zmian skórnych w profilaktyce nowotworów skóry.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty uprzejmie prosimy o kliknięcie odpowiedniego linku:

 1. Konieczność wykonywania badań profilaktycznych w zakresie chorób hematologicznych (nowotwory krwi) jest na tyle ważna, że Fundacja Urszuli Jaworskiej oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej od kilku lat organizuje kampanię mającą na celu edukację społeczeństwa i zachęcenie do regularnego wykonywania morfologii krwi – jako podstawowego badania we wczesnej diagnostyce chorób hematologicznych.
  Chcę wykonać bezpłatną morfologię krwi >>

 2. Nowotwory skóry – a przede wszystkim złośliwy nowotwór skóry jakim jest czerniak najczęściej powstaje w obrębie znamion barwnikowych, nazywanych potocznie  pieprzykami, dlatego w ramach kwietniowej kampanii proponujemy Państwu bezpłatne badanie profilaktyczne zmian barwinkowych. Nasi specjaliści dermatolodzy przeprowadzać będą badanie za pomocą specjalnego urządzenia jakim jest dermatoskop diagnostykę znamion barwnikowych skóry. W przypadku konieczności dalszej diagnostyki lub leczenia zaproponują Państwu odpowiednie postępowanie.
  Chcę zbadać znamię lub zmianę skórną >>


Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24

Portal pacjenta

 • Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
 • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
 • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta