REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

NFZ - info

Informujemy, że od dnia 01 stycznia 2019 Szpital Specjalistyczny Matopat posiada kontrakt NFZ na zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii, ginekologii i okulistyki

Dokładną informację na temat refundowanych usług otrzymają Państwo telefonicznie pod numerem telefonu 56 659 48 00, mailowo poprzez kontakt on-line znajdujący się na głównej stronie szpitala lub osobiście w recepcji szpitala. Szpital nie posiada kontraktu NFZ na zabiegi laryngologiczne, neurochirurgiczne oraz urologiczne, zabiegi te można wykonać jedynie odpłatnie: zobacz cennik.

Pacjenci mogą korzystać z poradni specjalistycznych tylko odpłatnie. Wyjątkiem jest bezpłatne leczenie w przypadku posiadania indywidualnej umowy z ubezpieczycielem, który podpisał z nami umowę, lub gdy porady i badania finansuje zakład pracy wykupujący u nas usługi dla swoich pracowników. Informacje na ten temat uzyskają Państwo w recepcji.

Szpital wystawia faktury VAT, istnieje możliwość płatności kartą płatniczą lub kredytową. Szpital nasz corocznie negocjuje warunki kontraktu z NFZ, w związku z powyższym aktualne informacje na temat rodzaju i zakresu usług na NFZ otrzymają Państwo każdorazowo w recepcji lub znajdą na naszej stronie internetowej.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24

Portal pacjenta

  • Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
  • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
  • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta