Rejestracja online

Umów wizytę Odwołaj wizytę

NFZ - info

Informujemy, że od dnia 01 stycznia 2019 Szpital Specjalistyczny Matopat posiada kontrakt NFZ na zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii, ginekologii i okulistyki

Dokładną informację na temat refundowanych usług otrzymają Państwo telefonicznie pod numerem telefonu 56 659 48 00, mailowo poprzez kontakt on-line znajdujący się na głównej stronie szpitala lub osobiście w recepcji szpitala. Szpital nie posiada kontraktu NFZ na zabiegi laryngologiczne, neurochirurgiczne oraz urologiczne, zabiegi te można wykonać jedynie odpłatnie: zobacz cennik.

Pacjenci mogą korzystać z poradni specjalistycznych tylko odpłatnie. Wyjątkiem jest bezpłatne leczenie w przypadku posiadania indywidualnej umowy z ubezpieczycielem, który podpisał z nami umowę, lub gdy porady i badania finansuje zakład pracy wykupujący u nas usługi dla swoich pracowników. Informacje na ten temat uzyskają Państwo w recepcji.

Szpital wystawia faktury VAT, istnieje możliwość płatności kartą płatniczą lub kredytową. Szpital nasz corocznie negocjuje warunki kontraktu z NFZ, w związku z powyższym aktualne informacje na temat rodzaju i zakresu usług na NFZ otrzymają Państwo każdorazowo w recepcji lub znajdą na naszej stronie internetowej.

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24