REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Mezoterapia

Mezoterapia to metoda służąca ujędrnianiu, za pomocą preparatu kwasu hialuronowego, zwiotczałej skóry, usuwaniu cellulitu (tzw. skórki pomarańczowej), rozstępów lub leczeniu wypadania włosów. Wielokrotnymi ukłuciami igłą podaje się substancje zapobiegające zwiotczeniu skóry. Przeciwwskazaniami do tego zabiegu są: ciąża, okres karmienia piersią, nowotwory, skóra naczynkowa, niewyrównana cukrzyca, opryszczka.

Zabieg wykonywany techniką igłową za pomocą wielokrotnych, płytkich nakłuć. Mezoterapia stosowana jest w celu:

  • poprawy jędrności skóry,
  • w leczeniu cellulitu, rozstępów,
  • zapobiegania wypadaniu włosów.

Preparaty użyte do mezotaerapii działają miejscowo, poprawiając kondycję skóry. Efekt po zabiegu to poprawa nawilżenia i napięcia skóry, spłycenie zmarszczek. W przypadku cellulitu i rozstępów widoczna jest poprawa po serii zabiegów i korzystnie działa połączenie ich z endermologią. W przypadku wypadania włosów stosowane są koktajle, które poprawiając ukrwienie skóry, stymulują odrost włosów.

Doskonałe efekty uzyskujemy przez stosowanie preparatu Conjonctyl, który zawiera organiczny krzem. Conjonctyl stymuluje regenerację skóry, doskonale służy w leczeniu rozstępów, blizn, cellulitu i zmarszczek. W przypadku mezoterapii z użyciem kwasu hialuronowego uzyskuje się efekt wzrostu nawilżenia i poprawę jędrności skóry. Zabieg mezoterapii może być wykonany na dowolnej powierzchni skóry rąk, twarzy, szyi, pośladków, ud czy ramion.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24