REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Laseroterapia

Poradnia Dermatologiczna oferuje Państwu zabiegi laserowe wykonywane laserem Lumenis One amerykańskiej firmy COHERENT – światowego lidera w produkcji laserów dermatologicznych. Unikatowy system Lumenis One posiada dwie głowice pracujące w systemach IPL oraz Nd:Yag. Lumenis One to laser czwartej generacji z opatentowanym systemem techniki laserowej, która optymalizując moc, pulsujące światło i czas, zapewnia niewiarygodne wyniki leczenia, komfort pacjenta oraz jego bezpieczeństwo. Dzięki specjalnie formowanym impulsom oraz odpowiedniemu doborowi długości fal laser wykonuje wiele zabiegów poprawiających kondycję skóry zarówno samej twarzy, jak i całego ciała. 

 

Światło lasera IPL w Lumenis One jest czwartą generacją IPL wykorzystującą OPT (Optimal Pulse Technology), dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie energii świetlnej w dużo wyższej i zarazem bezpieczniejszej dawce do uzyskania zamierzonego efektu. System Nd:Yag ma wymienne, szafirowe końcówki z opatentowanym systemem chłodzenia, utrzymującym temperaturę 4 stopni Celsjusza, zabezpieczającym skórę przed poparzeniem i zmniejszającym odczuwany w trakcie zabiegu ból. 

 

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24