REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Poradnia anestezjologiczna

Bardzo ważna i dla większości pacjentów oczekujących na zabieg operacyjny w naszym szpitalu OBOWIĄZKOWA jest wizyta w poradni anestezjologicznej, w czasie której lekarz anestezjolog uzyskuje od pacjenta informacje dotyczące jego stanu zdrowia. Planowany jest wówczas rodzaj wykonania znieczulenia tak, by do minimum zmniejszyć ryzyko wystąpienia powikłań podczas zabiegu operacyjnego, jak i po nim, a także wstępnie zaplanować pooperacyjne leczenie przeciwbólowe. Anestezjolog zapoznaje się z wynikami badań dodatkowych wykonanymi wcześniej, dokumentacją z wcześniejszych hospitalizacji, współistniejącymi chorobami i zażywanymi na co dzień lekami, a także – jeżeli jest to konieczne – zleca wykonanie innych badań lub konsultacji lekarskich, pozwalających ocenić możliwie najlepiej stan zdrowia pacjenta.

Każdy pacjent, u którego przewidywane jest wykonanie znieczulenia, powinien zaprzestać spożywania posiłków na co najmniej 6 godzin przed znieczuleniem zarówno ogólnym, jak i miejscowym.

Po znieczuleniu ogólnym każdy pacjent powinien pozostać pod nadzorem medycznym do czasu pełnego powrotu świadomości. Ponieważ większość stosowanych w czasie znieczulenia leków eliminowana jest z ustroju przez długi czas, pacjent nie powinien przez 24 godziny pozostawać sam, a do domu powinien się udać pod opieką drugiej osoby. Pacjent nie powinien prowadzić samochodu i innych pojazdów przez 24 godziny po znieczuleniu. W przypadku znieczuleń ambulatoryjnych wykonywanych do badań diagnostycznych ważne jest, aby o wystąpieniu powikłań informowany był lekarz wykonujący znieczulenie lub szpital, w którym wykonano znieczulenie i zabieg operacyjny. Po znieczuleniu przez okres co najmniej 2 godzin należy powstrzymać się od jedzenia i picia.

W celu ułatwienia lekarzom anestezjologom zbierania informacji na temat stanu zdrowia pacjenta, opracowaliśmy specjalna ankietę, którą należy wypełnić przed wizytą u lekarza. Ankietę można pobrać w recepcji szpitala lub wydrukować ją w domu, klikając tutaj. 

Materiały do pobrania – ankieta anestezjologiczna

Cennik

Konsultacja anestezjologiczna 110.00 zł

Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. x

Lekarze

 • Stanisław Leks

  Lekarz, spec. anestezjologii i intensywnej terapii

  Poradnie:

  Anestezjologiczna

  Godziny przyjęć:

  Czwartek 14:00-15:00 - 16:00-17:00 - 18:00-19:00

 • Krzysztof Romatowski

  Dr n. med., spec. anestezjologii i intensywnej terapii

  Poradnie:

  Anestezjologiczna

  Godziny przyjęć:

  Wtorek 9:00-10:00; 11:00-12:00; 13:00-14:30

 • Władysław Sinica

  Lekarz, spec. anestezjologii i intensywnej terapii

  Poradnie:

  Anestezjologiczna

  Godziny przyjęć:

  Środa: 10:00-13:00, 14:00-14:45
 • Tadeusz Piekarz

  Lekarz, spec. anestezjologii i intensywnej terapii

  Poradnie:

  Anestezjologiczna

  Godziny przyjęć:

  Poniedziałek: 09:00-11:00, 13:00-15:00

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24

Portal pacjenta

 • Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
 • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
 • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta