REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Chorób zakaźnych

W ramach tej poradni przyjmuje lekarz specjalista chorób zakaźnych.

Cennik

Wizyta lekarza chorób zakaźnych 150.00 zł
Wizyta hepatologiczna 150.00 zł
Porada recepturowa 30.00 zł
Konsultacja telefoniczna 80.00 zł

Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. x

Lekarze

 • Bożena Balewska-Hildebrandt

  lekarz specjalista chorób zakaźnych

  Poradnie:

  Chorób zakaźnych, Gastroenterologiczna

  Godziny przyjęć:

  Wtorek: 09:30-12:30

  Pani Bożena Balewska-Hildebrandt jest specjalistką chorób zakaźnych i zawodowo zajmuje się w szczególności dziedziną hepatologii - chorobami wątroby.

  Przez wiele lat pełniła obowiązki Koordynatora ds. Chorób Zakaźnych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu oraz funkcję Koordynatora Oddziału Hepatologicznego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Toruniu.

  W Przychodni Specjalistycznej Matopat pacjentów przyjmować będzie w ramach działalności Poradni Gastroenterologicznej oraz Poradni Chorób Zakaźnych.
 • Izabela Winczakiewicz-Rachowska

  Lekarz spec. chorób zakaźnych

  Poradnie:

  Chorób zakaźnych, Gastroenterologiczna

  Godziny przyjęć:

  Poniedziałek: 15:00-17:30


  Jest absolwentką PAM (obecnego PUM) w Szczecinie z 1983r, uzyskała specjalizację II stopnia w zakresie chorób zakaźnych w 1992r. 

  Od 1996r była przez 22 lata ordynatorem/koordynatorem Oddziału Schorzeń Przewodu Pokarmowego w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Toruniu. 

  Od 1998r przez kilkanaście lat prowadziła Pracownię Endoskopową w tym szpitalu wykonując badania gastroskopowe i kolonoskopowe. 

  Pracując wiele lat nabyła dużego doświadczenia w leczeniu pacjentów zarówno z chorobami zakaźnymi jak i niezakaźnymi przewodu pokarmowego – w tym z chorobami wątroby. Stale aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc na bieżąco w szkoleniach dotyczących i gastrologii i hepatologii  i chorób zakaźnych – w tym boreliozy.

  Jest także wieloletnim kierownikiem Zespołu Kontroli Zakażeń Szpitalnych w Szpitalu Specjalistycznym Matopat.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24

Portal pacjenta

 • Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
 • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
 • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta