REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Chorób zakaźnych

W ramach tej poradni przyjmuje lekarz specjalista chorób zakaźnych.

Lekarze

 • Izabela Winczakiewicz-Rachowska

  Lekarz spec. chorób zakaźnych

  Poradnie:

  Chorób zakaźnych

  Godziny przyjęć:

  Poniedziałek: 15:00-17:30

  Jest lekarzem z 28-letnim stażem pracy. Specjalizuje się w chorobach zakaźnych i od 1996 roku jest ordynatorem/koordynatorem Oddziału Schorzeń Przewodu Pokarmowego w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Toruniu. Prowadząc taki oddział, systematycznie doskonali się w wiedzy nie tylko o chorobach zakaźnych, ale także o chorobach przewodu pokarmowego oraz wątroby.

  Od 1998 roku prowadzi Pracownię Endoskopową, wykonując badania gastroskopowe i kolonoskopowe dla pacjentów Szpitala Zakaźnego.

  Jako lekarz specjalista chorób zakaźnych jest jednocześnie kierownikiem zespołu kontroli zakażeń wewnątrzszpitalnych w TZMO.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24