Rejestracja online

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Endokrynologiczna

W poradni endokrynologicznej lekarze zajmują się diagnostyką i leczeniem zaburzeń funkcji gruczołów wydzielania wewnętrznego (zaburzenia wydzielania hormonów). Leczą choroby tarczycy, nadnerczy, przysadki mózgowej  i inne zaburzenia endokrynologiczne osób dorosłych.

Cennik

Wizyta endokrynologiczna + USG 200.00 zł
Wizyta endokrynologiczna bez USG 130.00 zł
Biopsja cienkoigłowa tarczycy A pod kontrolą USG (1 guzek) 100.00 zł
Biopsja cienkoigłowa tarczycy B pod kontrolą USG (2 guzki lub więcej) 125.00 zł

Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. x

Lekarze

 • Edyta Licznerska

  Dr n. med., specjalista endokrynologii i chorób wewnętrznych

  Poradnie:

  Endokrynologiczna

  Godziny przyjęć:

  Poniedziałek: 08:20-14:20, Wtorek: 11:40-16:00, Czwartek: 08:20-14:20

  Edyta Licznerska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Przez 10 lat pracowała na Oddziale Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu. Była członkiem zespołów badawczych w badaniach klinicznych dotyczących leczenia raka tarczycy, akromegalii i somatotropinowej niedoczynności przysadki. Uczestniczy w licznych krajowych i europejskich konferencjach endokrynologicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

  Zajmuje się leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki i innych zaburzeń endokrynologicznych osób dorosłych. Samodzielnie wykonuje badanie USG tarczycy oraz biopsję cienkoigłową tarczycy, jeżeli są do tego wskazania.

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24