REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Poradnia neurochirurgiczna

Specjalizujemy się w małoinwazyjnym, operacyjnym leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa o różnej etiologii.

Oferujemy pełnoprofilową chirurgię schorzeń zwyrodnieniowych kręgosłupa o charakterze dyskopatii i spondylozy z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych, implantów dynamicznych i przezskórnej stabilizacji kręgosłupa.

Specjalizujemy się również w leczeniu złamań osteoporotycznych kręgosłupa z wykorzystaniem przezskórnych zabiegów kifoplastyki balonowej i wertebroplastyki.

Cennik

Konsultacja telefoniczna 120.00 zł
Porada recepturowa 30.00 zł
Konsultacja neurochirurgiczna_ dr n. med Marcin Tafelski 250.00 zł
Wizyta neurochirurgiczna 200.00 zł

Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. x

Lekarze

 • Sebastian Grzyb

  Sebastian Grzyb

  dr n. med. specjalista neurochirurg

  Poradnie:

  Neurochirurgiczna

  Godziny przyjęć:

  Czwartek: 15:00-19:00

  Absolwent Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Od 2010 roku pracuje w Klinice Neurochirurgii, Neurotraumatologii i Neurochirurgii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy, gdzie zdobył doświadczenie w leczeniu operacyjnym z zakresu chirurgii kręgosłupa oraz mózgowia oraz uzyskał tytuł specjalisty w zakresie neurochirurgii. Na co dzień zajmuje się leczeniem chorób kręgosłupa, guzów mózgu, chorób naczyniowych mózgu, zespołów uciskowych nerwów obwodowych (zespoły cieśni). Współpracuje także ze Specjalistycznym Szpitalem Miejskim w Toruniu oraz Szpitalem Wielospecjalistycznym w Inowrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa. W 2019 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

 • Marcin Tafelski

  dr n. med. specjalista neurochirurg

  Poradnie:

  Neurochirurgiczna

  Godziny przyjęć:

  Środa: 11:00-16:00
  od ponad 20 lat zajmuje się neurochirurgią, w szczególności nowoczesną chirurgią kręgosłupa.

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w Klinice Neurochirurgii ówczesnej Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Następnie pracował również w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Poznaniu, na Oddziale Neurochirurgii Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu
  W ostatnich latach wykonywał nowoczesne zabiegi chirurgii kręgosłupa w dwóch toruńskich placówkach: Szpital Specjalistyczny Matopat oraz CitoCare Szpital Lecznic Citomed.

  W 2006 obronił pracę doktorską i uzyskał tytuł specjalisty w zakresie neurochirurgii.

  W 2012 roku jako pierwszy lekarz w Polsce przeprowadził operację z wykorzystaniem systemu endoskopowego TESSYS firmy Joimax.
  W 2014 roku podczas operacji endoskopowych zaczął stosować system Spine View.
  Od 2018 roku stosuje podczas operacji najbardziej innowacyjny system Wolf Verbis, który oferuje bardzo szybką rekonwalescencje pozabiegową.

  Regularnie podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych w Europie i Stanach Zjednoczonych, uczestniczył w ponad 30 międzynarodowych szkoleniach w zakresie nowoczesnej chirurgii kręgosłupa.
  Pomimo dokonującego się w trakcie zawodowej kariery postępu w zakresie coraz mniej inwazyjnych technik operacyjnych oraz posiadanych kwalifikacji zawsze pozostaje zwolennikiem wykorzystania możliwości leczenia zachowawczego, które w polskiej medycynie wciąż jest niedoceniane.
  Wiodące hobby to wędkarstwo, pierwszą rybę złowił w wieku 4 lat. Łowi praktycznie wszystkimi metodami zarówno w Polsce jak i podczas egzotycznych wypraw wędkarskich.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24

Portal pacjenta

 • Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
 • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
 • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta