REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Poradnia stomatologiczna

W nowocześnie wyposażonym gabinecie stomatologicznym leczymy dzieci i dorosłych. W przyjaznej atmosferze pacjenci szybko zapominają o stresie związanym z wizytą u stomatologa.

Wykonujemy zabiegi z zakresu:

 1. Stomatologii zachowawczej (leczenie próchnicy, leczenie kanałowe, leczenie chorób dziąseł, profilaktyka próchnicy, wybielanie zębów metodą nakładkową);
 2. Stomatologii chirurgicznej;
 3. Protetyki (protezy, wkłady, korony);
 4. Stomatologii estetycznej (wybielanie zębów żywych i po leczeniu kanałowym, piaskowanie zębów, odbudowa zębów z wykorzystaniem włókien szklanych, zamykanie diastem, licówki kompozytowe);

Wszystkie zabiegi mogą być wykonane w znieczuleniu miejscowym.

Więcej na temat odbudowy zębów z wykorzystaniem włókien szklanych .

Przygotowanie do zabiegu stomatologicznego

Przed zabiegiem stomatologicznym należy lekarzowi stomatologowi udzielić szczegółowych informacji na temat zdrowia własnego lub osoby mającej poddać się zabiegowi leczniczemu (np. ciąża, miesiączka, choroby ogólnoustrojowe, alergie, choroby zakaźne, choroby genetyczne i przyjmowane w związku z tym leki). W przypadku chorób ogólnoustrojowych często wymagana jest konsultacja internistyczna (hematologiczna, kardiologiczna, diabetologiczna itp.), wykonanie dodatkowych badań lub przyjęcie odpowiednich leków, a czasami chirurgiczne zabiegi stomatologiczne, wykonuje się w warunkach szpitalnych.

PAMIĘTAJ, że udzielenie właściwych informacji o stanie zdrowia pozwoli na uniknięcie lub zminimalizowanie powikłań po chirurgicznych zabiegach stomatologicznych, jakie mogłyby zaistnieć bez ich podania.

Cennik

Proteza szkieletowa 1,425.00 zł
Korona pełnoceramiczna 1,425.00 zł
Korona porcelanowa 925.00 zł
Opracowanie i odbudowa korony zęba kompozytem na ćwieku z włókna szklanego 425.00 zł
Wybielenie zebów (metodą nakładkową) 825.00 zł
Usunięcie zęba w znieczuleniu miejscowym 125.00 zł
Piaskowanie ze scalingiem 275.00 zł
Opracowanie ubytku i wypełnienie kompozytem (duże) 225.00 zł
Badanie jamy ustnej + porada lekarska 125.00 zł

Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. x

Lekarze

 • Estera Sawicka

  Lekarz, stomatolog

  Poradnie:

  Stomatologiczna

  Godziny przyjęć:

  Poniedziałek: 10:00-18:00, Środa: 10:00-18:00

  Absolwentka Wydziału lekarsko-dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2007 roku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, a także leczeniem endodontycznym i protetycznym. Regularnie uczęszcza na kursy stomatologiczne. Ceni sobie dobry kontakt z pacjentami.

 • Krystyna Pilecka-Trawińska

  Lekarz, spec. stomatologii zachowawczej

  Poradnie:

  Stomatologiczna

  Godziny przyjęć:

  Piątek: 10:00-18:00
 • Alicja Bukowska

  lekarz stomatolog

  Poradnie:

  Stomatologiczna

  Godziny przyjęć:

  Wtorek: 09:00-13:00, Czwartek: 14:00-18:30

  Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2018 roku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją, pedodoncją i chirurgią stomatologiczną.Uczestniczka wielu kursów doskonalących dla stomatologów. Dwukrotnie odbyłalekarsko-stomatologiczne kilkumiesięczne praktyki we Włoszech. Uważa, iż podstawą dobrej komunikacji z pacjentem, także tym najmłodszym, jest zdobycie jego pełnego zaufania.Prywatnie- lubi podróże, gotowanie i języki obce- zwłaszcza język włoski. 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24

Portal pacjenta

 • Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
 • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
 • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta