REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Poradnia psychiatryczna

W poradni psychiatrycznej lekarze psychiatrzy zajmują się diagnostyką i leczeniem szeroko rozumianych zaburzeń psychicznych (w tym bardzo rozpowszechnionych obecnie w społeczeństwie zaburzeń depresyjnych), ich przyczynami, uwarunkowaniami, objawami oraz ustalają tryb i przebieg leczenia.

Wizyta u psychiatry opiera się zazwyczaj na rozmowie. W niektórych przypadkach w celu rozpoznania problemu niezbędne jest wypełnienie kwestionariusza czy wykonanie prostego zadania graficznego.

Cennik

Konsultacja telefoniczna 170.00 zł
Wizyta psychiatryczna 210.00 zł

Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. x

Lekarze

 • Artur Kiełpiński

  Artur Kiełpiński

  Dr n. med. spec. psychiatrii

  Poradnie:

  Psychiatryczna

  Godziny przyjęć:

  Wtorek: 15:40-19:00, Piątek: 15:40-19:00

  Jest specjalistą psychiatrii. Prowadzi prywatną praktykę lekarską od ponad 10 lat. Posiada również specjalizację w dziedzinie organizacji ochrony zdrowia. Na co dzień pracuje w Klinice Psychiatrii w 10. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. Posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych, a jego badania dotyczyły psychiatrii sądowej. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń z kręgu schizofrenicznego, chorób afektywnych (depresja, mania), zaburzeń lękowych (nerwice), zaburzeń osobowości. Zaprasza serdecznie do swojego gabinetu.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24

Portal pacjenta

 • Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
 • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
 • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta