REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Poradnia Dermatologiczna

 

 

W Poradni Dermatologicznej lekarze specjaliści zajmują się diagnozowaniem chorób skóry, a także włosów i paznokci.

Oprócz konsultacji możliwe jest także wykonanie drobnych zabiegów dermatologicznych, takich jak np. krioterapia, czyli miejscowe przyłożenie przy pomocy specjalnego aplikatora bardzo niskiej temperatury, która dostarczana jest do miejsca zmienionego chorobowo. Zabieg zamrażania i rozmrażania powtarza się w jednym cyklu kilkakrotnie. Doprowadza to do zamarzania zawartości komórek, pękania błon biologicznych i w konsekwencji zniszczenia tkanki. Krioterapia miejscowa stosowana jest przede wszystkim w leczeniu zmian skórnych, np. brodawek.

Poradnia Drmatologiczna umożliwia leczenie zarówno osób dorosłych, jak i dzieci!

Cennik

Porada recepturowa 30.00 zł
Konsultacja telefoniczna 80.00 zł
Elektrokoagulacja 50.00 zł
Krioterapia 50.00 zł
Wizyta dermatologiczna- Dr n. med. Katarzyna Kocińska 150.00 zł
Wizyta dermatologiczna 150.00 zł

Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. x

Lekarze

 • Katarzyna Butkiewicz

  Katarzyna Butkiewicz

  Lekarz spec. dermatologii i wenerologii - zabiegi estetyczne

  Poradnie:

  Dermatologiczna

  Godziny przyjęć:

  Poniedziałek: 09:00-14:00, Wtorek: 09:00-13:00, 15:00-19:00, Środa: 09:00-14:00, 15:30-18:30, Czwartek: 10:00-13:30, Piątek: 09:00-14:00

  Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1997 roku. Od 2000 roku była rezydentką w Klinice Dermatologii i Wenerologii Akademii Medycznej w Bydgoszczy pod kierownictwem prof. W. Placka. Egzamin specjalizacyjny zdała w 2006 roku. Od roku 2005 pracowała w Sanatorium „Pod tężniami” jako lekarz wykonujący zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i przy pomocy lasera NE/Yag i IPL. Wiedzę i umiejętności wykonywania zabiegów estetycznych zdobywała na kursach w ośrodku kształcenia Dermed w Łodzi, kierowanym przez profesora Kaszubę, oraz wielu innych kursach służących doskonaleniu umiejętności z zakresu dermatologii estetycznej i flebologii. Uczestniczy w zjazdach Polskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej. W Szpitalu Specjalistycznym Matopat pracuje od 2009 roku, gdzie konsultuje jako dermatolog oraz wykonuje zabiegi estetyczne.

 • Ewa Zmudzińska

  Lekarz, specjalista dermatologii i wenerologii

  Poradnie:

  Dermatologiczna

  Godziny przyjęć:

  Wtorek: 15:00-19:00
 • Katarzyna Kocińska

  Dr n. med., specjalista dermatologii i wenerologii

  Poradnie:

  Dermatologiczna

  Godziny przyjęć:

  Poniedziałek: 15:00-19:00

  Pani dr n. med. Katarzyna Kocińska ukończyła Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.W latach 2006-2012 pracowała w Katedrze i Klinice Dermatologii, Chorób PrzenoszonychDrogą Płciową i Immunodermatologii Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 im. dr. A. Jurasza wBydgoszczy. W 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii,a w 2013 roku - tytuł doktora nauk medycznych.Swoją wiedzę zdobywała i nadal poszerza na licznych konferencjach i zjazdach krajowychi zagranicznych. Była także uczestnikiem kursu Fundacji Rene Touraine w Paryżu,uczestnikiem Szkoły Letniej Instytutu Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk wPoznaniu. Była głównym badaczem badań klinicznych nad wprowadzaniem nowych lekóww leczeniu łuszczycy. Zdobytą wiedzę i umiejętności prezentowała na konferencjachnaukowych a także publikowała w czasopismach medycznych.Zawodowo zajmuje się kompleksową opieką specjalistyczną nad swoimi pacjentami.Przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

 • Matopat 24
 • Bella
 • Happy
 • Eva natura
 • Seni 24

Portal pacjenta

 • Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
 • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
 • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta