REJESTRACJA NA PORTALU PACJENTA

Portal pacjenta

REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Internetowe Konto Pacjenta

Internetowe Konto Pacjenta (IKP) - co to właściwie jest?

Nie zgubisz już recepty. Nie musisz zamówionej recepty odbierać osobiście. Smsem lub mailem otrzymasz kod na realizację recepty w aptece.
Skierowanie wystawione do innej placówki jest przypisane do Twojego konta - nie musisz dostarczać go na miejsce osobiście, wystarczy zapisać się przez telefon.

Zwolnienie lekarskie zostanie automatycznie dostarczone do ZUS i do Twojego pracodawcy.

Jak to działa?

Do założenia IKP niezbędny jest profil zaufany. Jeśli takiego nie posiadasz, możesz go założyć w banku, logując się na swoje konto, lub (jeśli bank nie umożliwia takiej opcji) w urzędzie.
Przy pomocy profilu zaufanego logujesz się na stronie https://pacjent.gov.pl/ .
Uzupełniając swoje dane na koncie IKP, pamiętaj o wpisaniu nr telefonu i/lub adresu mailowego oraz wybraniu drogi otrzymywania powiadomień. Dzięki tym informacjom wiadomość o wystawionej recepcie dotrze prosto na Twój telefon lub skrzynkę mailową.

Szczegółowe informacje o Internetowym Koncie Pacjenta znajdziesz na stronie https://pacjent.gov.pl/ .

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24