Nowy lekarz w Poradni Ortopedycznej

Cały czas rozwijamy się dla Państwa! Smile

Do zespołu Poradni Ortopedycznej dołączył nowy lekarz.

Tomasz Kilian- specjalista ortopedii i traumatologiii narządu ruchu jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu. Od 2006 roku pracuje w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu i zawodowo w szczególności zajmuje się leczeniem operacyjnym narządu ruchu. W zakres jego umiejętności wchodzą: endoprotezoplastyka stawów kolanowego, biodrowego i ramiennego oraz artroskopia i zabiegi na tkankach miękkich.

Od początku pracy w ortopedii dr Kilian interesuje się nowoczesnymi metodami rozwiązywania problemów klinicznych, zwłaszcza metodami małoinwazyjnymi.Bardzo wcześnie, bo już w drugim roku pracy, zainteresował się chorobami barku i ich leczeniem.

Artroskopię barku wykonuje od 2009 r. i jest jej organizatorem w toruńskim szpitalu, a także innowatorem kilku zabiegów.

Zapraszamy na wizyty u dr Kiliana od 25.11.2021 i w kolejne  czwartki w godzinach 15:00-18:00.

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem Portalu Pacjenta https://rejestracja.szpitalmatopat.pl/

• Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
  • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
  • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt