15 września – Europejski Dzień Prostaty

Wielu z Was na pewno zastanawia się, czy częste i bolesne oddawanie moczu oraz ból w okolicy prostaty to objawy, które powinny niepokoić. Ponadto z wiekiem zauważysz, że gruczoł prostaty rośnie, ale nie musisz się martwić, ponieważ proces ten dotyczy większości mężczyzn po 50. roku życia.

Panowie! W takim wieku należy systematycznie monitorować wzrost prostaty i wykonywać badania profilaktyczne.

Nie wiesz do jakiego specjalisty umówić się na wizytę?

Podpowiadamy

Poradnia Urologiczna w Przychodni Specjalistycznej Matopat

W naszej przychodni możecie skorzystać z porady lekarza specjalisty urologa oraz wykonać badanie usg układu moczowego:

-Dr Stanisław Kęsy (środa 14:00-20:00, czwartek 15:00-20:00)

-Dr Grzegorz Nowak (wtorek 9:00-12:00, piątek 9:00-13:00)

,,Zadbaj o swoje zdrowie! To Pros(ta)ta sprawa!" Smile

• Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
  • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
  • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta