Już jutro...

Już jutro będziemy świadkami niezwykłego wydarzenia!

14 września 2021 roku w Szpitalu Specjalistycznym MATOPAT pod czujnym okiem prof. dr hab. n. med. Macieja Śmietańskiego  PIERWSZY RAZ NA ŚWIECIE zostanie wszczepiony implant Optomesh 3D ILAM.

Implant to nowe rozwiązanie dla osób zmagających się z dolegliwościami przepuklinowymi i kolejny krok w rozwoju leczenia tej dolegliwości.

Jesteśmy niezwykle dumni, że marki należące do Grupy TZMO tworzą to wydarzenie!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na https://pierwszanaswiecie.pl/

• Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
  • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
  • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt