Nowy fizjoterapeuta w Przychodni Specjalistycznej Matopat

Z przyjemnością informujemy, iż w naszej przychodni od 6 września 2021 roku  przyjmować będzie Pan Rafał Walkowski- mgr fizjoterapii.

Jest specjalistą rehabilitacji ruchowej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, uczestnikiem wielu kursów z uznanych metod fizjoterapeutycznych. W swojej pracy stosuje zarówno terapię prowadzoną przez fizjoterapeutę jak i zaangażowanie pacjenta do aktywnego udziału w procesie powrotu do sprawności poprzez własną aktywność i stosowanie profilaktyki na co dzień.

Zapraszamy w poniedziałki, środy, piątki w godzinach 8:00- 15:00 oraz we wtorki i czwartki w godzinach 11:00-18:00.

Rejestracji dokonacie Państwo za pomocą Portalu Pacjenta https://www.szpitalmatopat.pl/rejestracja.

Koszt wizyty rehabilitacyjnej to 150 zł.

• Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
  • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty
  • Wygodne umawianie i odwoływanie wizyt
Portal Pacjenta