Pierwsi na świecie!

14 września 2021 r. na bloku operacyjnym z udziałem zespołu medycznego naszego szpitala odbędą się i będą transmitowane dla wielu chirurgów:
"Warsztaty praktyczne w zakresie wykorzystania siatki Optomesh 3D ILAM dostosowanej do pacjenta w zaopatrywaniu przepuklin"

Podczas warsztatów prof. dr hab. n. med. Maciej Śmietański dokona pierwszego na świecie wszczepienia spersonalizowanego - dostosowanego implantu herniologicznego Optomesh 3D ILAM (Inguinal Laparoskopic Anatomical Mesh).
Szczegóły dotyczące wydarzenia na www.pierwszanaswiecie.pl

Jesteśmy dumni z bycia częścią współczesnej, innowacyjnej medycyny! Smile

• Samodzielny wybór daty i godziny wizyty
  • Natychmiastowe potwierdzenie terminu wizyty