Zasady bezpieczeństwa w Szpitalu oraz Przychodni Specjalistycznej Matopat

Szanowni Pacjenci,

w związku z niestabilną sytuacją epidemiologiczną nadal musimy dbać o nasze wspólne bezpieczeństwo, dlatego prosimy o bezwzględne stosowanie się do zasad, które obowiązują podczas wizyt w Szpitalu i Przychodni Matopat.

Zasady bezpieczeństwa w Szpitalu oraz Przychodni Specjalistycznej Matopat

Procedury postępowania obowiązują do odwołania i mają na celu bezpieczeństwo naszych pacjentów i personelu.

Liczymy na Państwa zrozumienie.