Nowy lekarz radiolog w Pracowni USG.

Pan Tomasz Przybylski jest specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 15 lat pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego im L. Rydygiera w Toruniu. Badania USG wykonuje osobom dorosłym, opisuje także badania Rtg, MR i TK.
W Przychodni Specjalistycznej Matopat wykonuje:
  • USG tętnic nerkowych- 250 zł
  • USG żył kończyn dolnych- 200 zł
  • USG tętnic kończyn dolnych z dopplerem- 200 zł
  • USG tętnic szyjnych- 120 zł
  • USG jąder- 120 zł
Zapraszamy w czwartki w godzinach 15:00-18:00.