REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Nowa lekarka- specjalistka dermatologii i wenerologii w Poradni Dermatologicznej

Miło jest nam poinformować, że do zespołu Poradni Dermatologicznej naszego ośrodka  od 15.03.2021 dołączy  dr n. med. Katarzyna Kocińska – lekarz specjalista dermatologii i wenerologii.

 Pani Katarzyna Kocińska ukończyła Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.  W latach 2006-2012 pracowała w Katedrze i Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. W 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii, a w 2013 roku - tytuł doktora nauk medycznych.

Swoją wiedzę zdobywała i nadal poszerza na licznych konferencjach i zjazdach krajowych i zagranicznych. Była także uczestnikiem kursu Fundacji Rene Touraine w Paryżu, uczestnikiem Szkoły Letniej Instytutu Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. Była głównym badaczem badań klinicznych nad wprowadzaniem nowych leków w leczeniu łuszczycy. Zdobytą wiedzę i umiejętności prezentowała na konferencjach naukowych a także publikowała w czasopismach medycznych.

Zawodowo zajmuje się kompleksową opieką specjalistyczną  nad swoimi pacjentami. Przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych.

Zapraszamy w poniedziałki w godzinach 15:00-19:00.

Koszt wizyty dermatologicznej to 150 zł.


Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24