REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

WEBINAR GINEKOLOGICZNY Histeroskopia operacyjna z użyciem shavera Bigatti

W dniu 15 lutego 2021 roku ginekolodzy ze Szpitala Specjalistycznego Matopat: dr n. med. Martyna Stankiewicz, Krzysztof Żołnieżewicz i dr n. med. Janusz Stankiewicz wraz z firmą Karl Storz Polska Sp. z o.o. przeprowadzili webinar o zastosowaniu małoinwazyjnej metody histeroskopowego usuwania polipów jamy i szyjki macicy.
Od 2015 roku pacjentki naszego szpitala zdiagnozowane w przychodni mogą być leczone małoinwazyjną metodą histeroskopii z użyciem morcelatora.
Jest to metoda pozwalająca na usunięcie polipów macicy pod kontrolą wzroku i przy niewielkiej ingerencji w organizm pacjentki w porównaniu z tradycyjnie stosowaną histeroskopią z użyciem resektoskopu lub tradycyjnych narzędzi chirurgicznych.
Ginekolodzy pracujący w Szpitalu Specjalistycznym Matopat przez ponad 6 lat stosowania morcelatora stali się ekspertami w tej dziedzinie. Firma Karl Storz Polska poprosiła, aby podzielili się swoją wiedzą z innymi ginekologami w Polsce i rozpropagowali stosowanie jej na większą skalę dla dobra wszystkich pacjentek w Polsce.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24