Ankieta pacjenta zgłaszającego się do przychodni- SARS-CoV-2

Szanowni Pacjenci!

Dla wspólnego bezpieczeństwa przed wizytą w Przychodni Specjalistyczniej Matopat prosimy o wypełnienie ankiety pacjenta zgłaszającego się do przychodni w celu weryfikacji oceny ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Pozwoli nam to uniknąć gromadzenia się ludzi przy wejściu.

Prosimy o przybycie 15 minut przed wizytą.

Wypełnij ankietę w domu

Nie twórz kolejek - zadbaj o bezpieczeństwo siebie i innych!

Dziękujemy !