Nowa lekarka w Poradni Stomatologicznej!

Szanowni Pacjenci!
Z przyjemnością informujemy, że do zespołu poradni stomatologicznej dołączyła nowa lekarka stomatolog Pani Alicja Bukowska, absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2018 roku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją, pedodoncją i chirurgią stomatologiczną. Uczestniczka wielu kursów doskonalących dla stomatologów. Dwukrotnie odbyła lekarsko-stomatologiczne kilkumiesięczne praktyki we Włoszech. Uważa, iż podstawą dobrej komunikacji z Pacjentem, także tym najmłodszym, jest zdobycie jego pełnego zaufania.
Witamy Panią Doktor w naszym zespole i serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z usług stomatologicznych we wtorki w godzinach 9:00-15:00 oraz w czwartki 14:00-18:30.