REJESTRACJA BEZ KONTA NA PORTALU PACJENTA

Umów wizytę Odwołaj wizytę

Nowa dentystka w Poradni Stomatologicznej!

 

Szanowni Pacjenci! 
Z przyjemnością informujemy, że do zespołu Poradni Stomatologicznej dołączyła nowa lekarka-stomatolog Pani doktor Alicja Bukowska - absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją, pedodoncją i chirurgią stomatologiczną. Uczestniczyła w wielu kursach doskonalących dla stomatologów. Dwukrotnie odbyła lekarsko-stomatologiczne kilkumiesięczne praktyki we Włoszech. Uważa, iż podstawą dobrej komunikacji z Pacjentem, także tym najmłodszym, jest zdobycie jego pełnego zaufania.
Witamy Panią Doktor w naszym zespole i serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z wizyt stomatologicznych we wtorki w godzinach 9:00-15:00 oraz w czwartki 14:00-18:30. 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w przedstawiamy dokument, w którym zgodnie z wymogami rozporządzenia, informujemy naszych pacjentów o przetwarzaniu danych osobowych w naszej placówce. Dokument został umieszczony w sekcji "Pliki do pobrania" w kategorii "Ogólne".

Marki

  • Matopat 24
  • Bella
  • Happy
  • Eva natura
  • Seni 24