PORTAL PACJENTA_rejestracja wizyt on-line

Szanowni Państwo,

już jutro - 4.11.2020 roku uruchamiamy Portal Pacjenta, który umożliwi rezerwację on-line terminów wizyt lekarskich w Przychodni Specjalistycznej Matopat.

Oto kilka prostych kroków:

1. wejdź na stronę Portalu Pacjenta: https://rejestracja.szpitalmatopat.pl/
2. utwórz  konto w  Portalu - koniecznie zapoznaj się z regulaminem
3. umów termin wizyty on-line
4. odwiedź recepcję i potwierdź swoją tożsamość w dniu zaplanowanej wizyty

Od tej pory zyskasz dostęp do rejestracji/odwoływania wizyt on line, a w przyszłości do nowych funkcjonalności, które planujemy uruchomić (zamawianie recept, teleporady, elektroniczna dokumentacja medyczna).

Korzyści:
  • wygodny, nieograniczony w czasie dostęp do rejestracji
  • szybka informacja zwrotna o dostępności terminu
  • przypomnienia o wizycie mailem i smsem
Jeśli pojawią się problemy lub pytania skorzystaj z formularza "Zgłoś uwagę" - w menu "POMOC" na dole strony.
Umawiaj wizyty on-line!  Zapraszamy!