Zamówienie E-RECEPTY - porada recepturowa

Informujemy Państwa o możliwości zamówienia recepty/uzyskania porady recepturowej.

E-recepta może być wystawiona przez lekarza, u którego dany Pacjent się leczy.

Zgłoszenie potrzeby wystawienia przez lekarza recepty powinno odbywać się za pośrednictwem e-maila.

W treści wiadomości należy podać poniższe dane oraz informację o posiadaniu internetowego konta pacjenta:

• imię, nazwisko

• nr PESEL

• nazwisko lekarza prowadzącego

• nazwa leku, dawkowanie oraz ilość opakowań

Posiadam/nie posiadam internetowe konto pacjenta.

Wiadomość prosimy wysłać na adres e-mail: szpital.matopat@tzmo.com.pl

Decyzję o wystawieniu recepty bez porady lub z poradą recepturową podejmuje lekarz prowadzący. Koszt porady recepturowej to 30 zł. Płatności dokonuje się przelewem bankowym na numer konta:

08109015060000000050124105. Szczegóły dotyczące płatności przekazywane są indywidualnie każdemu pacjentowi w wiadomości SMS oraz e-mail.

Prosimy o założenie Internetowego Konta Pacjenta. Pozwala to na błyskawiczne otrzymanie recepty, bezpośrednio po jej wystawieniu przez lekarza.

Internetowe Konto Pacjenta udostępnia Ci informacje o Twoim przeszłym, aktualnym lub planowanym leczeniu i pozwala załatwić szereg spraw bez konieczności wizyty w przychodni lub poradni, co jest szczególnie istotne w tej chwili, bowiem minimalizuje ryzyko zakażenia koronawirusem.