KOLEJNY SUKCES ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO MATOPAT

Szanowni Państwo,

wydawnictwo Termedia  i czasopismo „Menedżer Zdrowia” oraz tygodnik „Wprost” opublikowały ranking Najlepszych Szpitali w Polsce 2018.

Miło nam poinformować, ze nasz Oddział Ginekologiczny po raz kolejny został doceniony i zajął 5 miejsce w kategorii „LECZENIE ZMIAN W SZYJCE MACICY ORAZ LECZENIE MIĘŚNIAKÓW I INNYCH ZMIAN W TRZONIE MACICY.

Zespół ekspertów (pracownicy NFZ, profesorowie, konsultanci wojewódzcy i krajowi)  przeanalizował kilka tysięcy ankiet, które rozesłano w całej Polsce zarówno do placówek publicznych jak i prywatnych. Ocenie podlegały m.in. współczynnik zakażeń pooperacyjnych, liczba lekarzy ze specjalizacją z danej dziedziny, a także zakres diagnostyki dostępnej w szpitalu, czy ilość wykonywanych procedur leczniczych.

Na nasz sukces ogromny wpływ ma zaangażowanie, współpraca oraz profesjonalizm całego zespołu Szpitala Specjalistycznego MATOPAT.

Z całym rankingiem można zapoznać się na stronie: https://rankingi.wprost.pl/szpitale

• Matopat
  • Sklep medyczny matopat24