O nas

Obowiązujące obecnie w świecie trendy nakazują, by dążyć do minimalizacji tzw. urazu operacyjnego, a w konsekwencji do ograniczenia bólu pooperacyjnego, poprawy komfortu powrotu do zdrowia oraz maksymalnego skrócenia czasu pobytu pacjenta w szpitalu. W myśl tych zasad staramy się pomagać naszym chorym.

Szczególną uwagę zwracamy na poziom zadowolenia z usług, dlatego prowadzimy ciągły monitoring poziomu satysfakcji pacjenta oraz utrzymujemy stały nadzór nad ewentualnymi reklamacjami.

Będziemy wdzięczni za wyrażenie Państwa opinii poprzez wypełnienie ankiet znajdujących się na oddziałach oraz w recepcji szpitala. Uwagi można zgłaszać również poprzez ankietę zamieszczoną na naszej stronie internetowej www.szpital.matopat.pl lub napisać bezpośrednio na adres szpital.matopat@tzmo.com.pl. Mogą Państwo również wypełnić ankietę znajdującą się w niniejszym przewodniku, oderwać i oddać w recepcji szpitala bądź wysłać na nasz adres.

Wszyscy pracownicy szpitala wspólnie pracują na to, aby każdy pacjent opuszczający placówkę był zadowolony z pobytu oraz by wrócił do domu w dobrej kondycji zarówno zdrowotnej, jak i psychicznej.

• Matopat
  • Seni