Nowy lekarz neurochirurg w Przychodni Specjalistycznej Matopat!

Z radością informujemy, że Pan Sebastian Grzyb - lekarz specjalista neurochirurg od 08.02.2018 roku rozpocznie konsultowanie pacjentów w Przychodni Specjalistycznej Matopat.

Jest absolwentem Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy z 2008 roku. Od 2010 roku pracuje w Klinice Neurochirurgii, Naurotraumatologii i Neurochirurgii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy, gdzie zdobył doświadczenie w leczeniu operacyjnym z zakresu chirurgii kręgołupa oraz mózgowia i uzyskał tytuł specjalisty w zakresie neurochirurgii. Głównie zajmuje się leczeniem chorób kręgosłupa, guzów mózgu, chorób naczyniowych mózgu, zespołów uciskowych nerwów obwodowych (zespoły cieśni).

Doktor Sebastian Grzyb będzie przyjmował pacjentów w czwartki w godzinach popołudniowych.
Cena wizyty to180 zł.

Zapraszamy!