Witamy nową lekarkę w Poradni Kardiologicznej!

Szanowni Państwo,

bardzo nam miło poinformować, że rozpoczynamy współpracę z Panią Ewą Zbucką-Jachowską - specjalistą kardiologii dziecięcej.

Pani Ewa Zbucka-Jachowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 2002 roku pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu na Oddziale Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Dziecięcej. Posiada specjalizację w zakresie pediatrii oraz kardiologii dziecięcej. Od kilku lat prowadzi zajęcia z propedeutyki pediatrii oraz kardiologii dziecięcej ze studentami polsko- i anglojęzycznymi CM UMK . W 2009 roku ukończyła kurs Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii z zakresu ultrasonografii dziecięcej i od tego czasu wykonuje badania USG małym pacjentom. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologii Dziecięcej. Pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc każdego roku w polskich i zagranicznych kursach oraz konferencjach. Przyjmuje pacjentów w wieku od okresu noworodkowego do 17 roku życia.

Pierwszych pacjentów do Pani doktor zaprosimy już w listopadzie 2017 roku. O szczególach grafiku pracy w Przychodni Specjalistycznej Matopat poinformujemy w najbliższym czasie.

• Matopat
  • Seni